O nas

Studio Domena

Studio Projektowe Domena istnieje na rynku od 1995 r., zajmujemy się głownie projektowaniem wnętrz, architektury i ogrodów, skupiając wokół siebie ludzi, dla których tworzenie jest pasją.

Mamy również w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji handlowych w zakresie materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także kompleksowe wykonawstwo budowlane.

Podczas długoletniej działalności, przechodząc kolejne etapy rozwoju, pracowaliśmy dla wielu firm i inwestorów prywatnych, zdobywając coraz to nowsze umiejętności. Dziś jesteśmy dojrzałą firmą, otwartą na nowe trendy we współczesnej architekturze, z własną osobowością twórczą. Z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem i entuzjazmem podejmujemy wciąż nowe wyzwania, czerpiąc z nich prawdziwą satysfakcję – zadowolenie naszych Klientów.

Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów, którzy potrzebują porady i pomocy w dużych, jak również drobnych przedsięwzięciach, począwszy od rezydencji, poprzez domy, mieszkania, studia, a skończywszy na pojedynczych pomieszczeniach takich jak np. łazienka czy kuchnia. Kreujemy także przestrzenie komercyjne, takie jak sklepy, biura, salony sprzedaży, restauracje, puby, gabinety, itp. a także wnętrza publiczne – urzędy, przychodnie zdrowia, itp.